PRODUCENT SYSTEMÓW OSŁONOWYCH

Verticależaluzje pionowe na wymiar

Charakterystyka

Żaluzje pionowe (verticale) to obrotowe osłony okienne składające się z mechanizmu sterującego (umieszczonego w górnej, aluminiowej szynie prowadzącej) oraz pionowych pasów (lameli) o szerokości 89 mm oraz 127 mm, wykonanych ze specjalistycznych tkanin.

Użytkowanie

Lamele zakończone są obciążnikami, które powodują ich naciągnięcie. Zamykanie i otwieranie verticali następuje przy pomocy łańcuszka, który wywołuje obrót pionowych pasów wokół własnej osi o kąt 180 stopni.

Utrzymanie

Używane do produkcji tkaniny są łatwe w utrzymaniu czystości. W przypadku zabrudzeń można je czyścić gąbką z niewielką ilością detergentów. Całość wykonana w jakości twojerolety.pl.

Żaluzje pionowe

Dlaczego warto zamontować verticale?

Żaluzje pionowe znane jako verticale są bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. Lamele, z których się składają, dają swobodę przesuwania na boki, do przodu lub do tyłu – możliwe jest również obracanie ich. Pasy żaluzji pozwalają w pełni kontrolować ilość światła, jaka przedostaje się do danego pomieszczenia. Takiego efektu nie można uzyskać przy standardowych zasłonach na okna, które mogą być wyłącznie podniesione lub opuszczone. Verticale z powodzeniem stosowane są w przestrzeniach biurowych, jednak coraz częściej wybierają je klienci prywatni. Bardzo dużą zaletą verticali jest możliwość dopasowania ich do każdego rodzaju okna lub przeszklenia, niezależnie od jego wymiarów.

Żaluzje pionowe, verticale

Pełne wsparcie Klienta

Zachęcamy również do zapoznania się w pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy między innymi żaluzje plisowane czy rolety rzymskie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy służą poradą i pomocą podczas kompletowania zamówienia. Mają Państwo także możliwość odwiedzenia jednego z naszych firmowych sklepów w mieście Grójec – przy ulicy Piłsudskiego 6B/13 lub Kobylińskiej 12B.