PRODUCENT SYSTEMÓW OSŁONOWYCH

Firany i zasłony szyte na wymiar i zamówienie

Dekoracja

Jednym z najważniejszych elementów dekoracji wnętrza jest wygląd okien. To od firan i zasłon bardzo często zależy charakter pomieszczenia.

Szycie na wymiar

Zajmujemy się profesjonalnym szyciem firan i zasłon. Realizujemy najśmielsze i najtrudniejsze projekty. Mając głowy pełne pomysłów oraz kreatywnych porad, jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa oczekiwania.

Styl

W naszej ofercie znaleźć można zarówno klasyczne projekty, jak i nowoczesne dekoracje, które będą podstawą inspiracji dotyczących wystroju mieszkania czy domu.

Szyte na miarę

Zasłony na miarę i firany szyte na wymiar oferowane przez naszą firmę pozwolą stworzyć we wnętrzu niepowtarzalną atmosferę. Szycie zasłon na wymiar realizujemy w oparciu o autorskie pomysły klientów lub proponujemy nasza wizję efektu końcowego. Wszystko to ma wpływ na dowolną personalizację produktu, dzięki czemu szycie zasłon to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na dodatkach o indywidualnym charakterze.

Zasłony zaciemniające na wymiar. Z jakich tkanin szyjemy firany i zasłony na zamówienie?

Naszym klientom oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań. W produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości tkaniny – zarówno użytkowe, jak i dekoracyjne. Proponujemy różne wzory oraz kolory. Naszymi dostawcami są sprawdzone i cenione na całym świecie marki – dlatego klienci otrzymują dokładnie to, czego oczekują. Szycie zasłon na wymiar realizujemy z wykorzystaniem materiałów wybranych przez klientów. Pozwala to stworzyć dowolną aranżację i wykonać szycie zasłon od podstaw według wizji zleceniodawców.

firany szyte na wymiar, zasłony na miarę

Firany i zasłony zaciemniające szyte na wymiar i zamówienie

Firany i zasłony  zaciemniające na wymiar to niejedyne produkty oferowane przez naszą firmę. Produkujemy również moskitiery i żaluzje plisowane.

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników produkt na wszystkich etapach realizacji jest obsługiwany z wyjątkową starannością i pasją. Szycie zasłon na wymiar wykonujemy z użyciem nowoczesnych maszyn i technik.

Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Grójec, jednak z naszej oferty chętnie korzystają klienci z całej Polski. Oferujemy również szycie zasłon na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.