PRODUCENT SYSTEMÓW OSŁONOWYCH

Moskitieryramkowe na okna, drzwi balkonowe i tarasowe z magnesem

Doświadczenie

Jako profesjonaliści podejmujemy współpracę wyłącznie z najlepszymi podwykonawcami na rynku. Dzięki temu mamy stuprocentową pewność co do jakości oferowanych produktów.

Obsługa

Proponujemy kompleksową obsługę, która rozpoczyna się od etapu poszukiwania odpowiednich rozwiązań do danego wnętrza, a kończy się na perfekcyjnej realizacji zlecenia.

Wsparcie

Wyróżnia nas nie tylko bogata oferta, ale także odpowiednie podejście do klienta.  Pomagamy w wyborze systemów osłonowych, które sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Moskitiera okienna – moskitiery ramkowe na okna

Moskitiera okienna stanowi osłonę przeciw owadom i montowana jest we wszystkich systemach stolarki okiennej – tak z PVC, jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia ramy okiennej, sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.

moskitiera do drzwi, moskitiera do okna, moskitiera drzwi balkonowe

Moskitiera nie ogranicza widoczności

Nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka, są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. W ramce profilu moskitiery montowana jest siatka, która wykonana jest z włókna szklanego lub wzmocniona siatka stalowa odporna na niepożądane działanie zwierząt. Moskitiera wykonana jest w jakości twojerolety.pl.

Moskitiera drzwiowa LUX na dzwi balkonowe i tarasowe

Moskitiera drzwiowa Lux stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest z profilu aluminiowego z poprzeczką w środku, która stanowi jednocześnie uchwyt. Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru popielatego lub czarnego. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych, które utrzymują drzwi w pozycji szczelnie zamkniętej. Zawiasy w standardzie posiadają system samozamykania. Całość wykonana w najwyższej jakości twojerolety.pl.

moskitiera na drzwi tarasowe, moskitiera na drzwi z magnesem, moskitiera okienna

Dlaczego warto zamontować moskitiery na drzwi i okna z magnesem?

Moskitiery są coraz popularniejsze w naszym kraju. Dzięki nim możliwe jest skuteczne zabezpieczenie wnętrza przed insektami – zwłaszcza w okresie letnim. Ich bardzo dużą zaletą jest prosty montaż, który można wykonać na każdym rodzaju okien, jak również drzwi. Moskitiery znajdą zastosowanie w każdym budynku. Szczególnie popularne są w domach, które położone są blisko terenów zielonych, lasów, zbiorników wodnych. Dzięki nim można swobodnie otworzyć okno lub drzwi, nie martwiąc się owadami.

Oferta naszej firmy to nie tylko moskitiery. Proponujemy także żaluzje plisowane, rolety dzień/noc czy żaluzje aluminiowe i drewniane.