PRODUCENT SYSTEMÓW OSŁONOWYCH

Plisy

Elegancja

Żaluzje plisowane to dosyć nowe rozwiązanie na naszym rynku i obecnie najczęściej wybierana przez klientów przesłona okienna. Plisy to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności.

Charakterystyka

Plisy mogą pracować w różnych płaszczyznach i pod dowolnym kątem, dlatego są często stosowane w oknach dachowych, a także w wielu wariantach nietypowych kształtów.

Możliwości

Plisa na okno jest jedyną przesłoną okienną pozwalającą zasłonić półkola, trójkąty, trapezy itp. Pomagamy w wyborze systemów osłonowych, które sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Żaluzje i rolety plisowane na wymiar na okno 

Plisy wykonane są z łatwych w czyszczeniu i odpornych na zagniecenia tkanin poliestrowych. Elementy tworzące konstrukcję plisy wykonane są z lakierowanego proszkowo aluminium, również w kolorach drewnopodobnych. Bogata kolekcja tkanin – począwszy od przepuszczających światło firankowych aż do całkowicie zaciemniających tkanin typu Black out oraz termoizolacyjnych – zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
plisa na okno, plisa na wymiar

Plisa na okno na wymiar - wariant dzień/noc

W plisach istnieje możliwość zastosowania dwóch różnych tkanin w jednym systemie. W wariancie „dzień – noc” łączy się tkaninę w pełni zaciemniającą z inną np. bardziej przezroczystą. Daje to możliwość regulacji zaciemnienia pomieszczenia w zależności od potrzeby. Plisy doskonale sprawdzają się w domkach jednorodzinnych i w mieszkaniach na parterze, ponieważ dają nam możliwość zasłonięcia tylko dołu okna i uzyskania efektu podobnego do „zazdrostki”.

Dlaczego warto zainwestować w plisy?

Jeśli chodzi o plisy, główną zaletą jest możliwość ich swobodnego ustawienia w dowolnej części okna. Wpływa na to bardzo uniwersalny system podciągania – zarówno od dołu, jak i od góry. Dzięki temu plisy są niezwykle funkcjonalne, a jednocześnie stanowią bardzo elegancki dodatek wystroju wnętrza, który nadaje mu unikalnego charakteru. Jest to niezwykle istotny aspekt dla klientów, którzy cenią sobie wszechstronność tego rozwiązania. Żaluzje plisowane pozwalają bowiem na zasłonięcie wybranej części okna. 

 

Za niewątpliwą zaletę tych produktów należy uznać w tym wypadku możliwość wyboru sposobu montażu. Dostępna jest zarówno metoda inwazyjna, jak i bezinwazyjna. Pierwsze z rozwiązań wymaga wiercenia otworów w listwach przyszybowych. To właśnie do nich przymocowana zostaje roleta plisowana, dzięki czemu okno można bezproblemowo otwierać – także na oścież. Należy jednak pamiętać, że wymaga to ingerencji w strukturę stolarki. Z tego względu wielu inwestorów decyduje się na bezinwazyjny sposób instalacji plisów typowych lub na wymiar.

plisowana roleta, roleta plisa, roleta plisowana

Przy tego typu montażu wykorzystywane są specjalne zaczepy, które umieszcza się na ramie okna. Plisowana roleta również zostaje połączona z dodatkowym elementem. Takie mocowanie zajmuje nieco więcej miejsca niż w przypadku sposobu inwazyjnego, jednak łatwość zdjęcia zasłony jest sporym atutem. Podpowiadamy, który wariant będzie dla klienta najlepszym wyborem. Wykonujemy też tego rodzaju przesłony na wymiar. To kolejna zalet – można je zainstalować w ramach okiennych o dowolnym kształcie.

Żaluzja i roleta plisowana na wymiar

Jesteśmy w stanie przygotować wspomniane plisy na okno o szerokości i długości idealnie dopasowanej do stolarki użytej w lokalu klienta. Do tego celu wykorzystujemy jedynie najlepsze z dostępnych na rynku komponenty. Profile w naszych roletach plisowanych są przygotowywane z wysokiej jakości aluminium, a tkaniny z materiałów zapewniających doskonały wygląd i trwałość. W obu przypadkach możemy wykonać poszczególne elementy w wariantach wizualnych odpowiadających indywidualnym preferencjom zamawiającego.

Najważniejszą kwestią jest jednak dopasowanie do konkretnego rodzaju stolarki. Plisa na okno sprawdza się przy każdej ramie – także w nietypowym kształcie. Rolety na wymiar idealnie przylegają do szyby, a korzystanie z nich jest wygodne dzięki możliwości wyposażenia przesłony w system jedno- lub dwukierunkowy. Wspomniane tkaniny mają z kolei różne właściwości pod względem przepuszczania światła. Proponujemy m.in. materiały całkowicie zaciemniające pomieszczenia.

Każda wykonana przez nas plisa na wymiar jest w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia dostarczana do klienta. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem i elastycznością w kontekście realizacji zleceń. Przed przygotowaniem przesłony wskazujemy, które elementy są konfigurowalne i w jaki sposób można je dostosować do swoich oczekiwań oraz potrzeb. Pracujemy jedynie na najlepszych komponentach. Wszystko to sprawia, że plisa na wymiar stworzona przez naszą firmę jest produktem estetycznym, funkcjonalnym i trwałym. Zapraszamy do składania zamówień na tego typu rolety!

Montaż

Plisy można montować na dwa sposoby:

  1. sposób: do ramy okiennej
  2. sposób: do listew przyszybowych

 

Pomóc w wyborze?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – mailowo lub telefonicznie. Specjaliści firmy Twojerolety.pl udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania, a także doradzą oraz pomogą w skompletowaniu zamówienia.

Zapraszamy również do naszych sklepów firmowych w mieście Grójec – przy ulicy Piłsudskiego 6B/13 oraz Kobylińskiej 12B. Nasze usługi świadczymy dla klientów prywatnych i biznesowych na terenie całego kraju. Żaluzje plisowane znajdujące się w ofercie naszej firmy zdobią okna klientów w miastach takich jak Konstancin, Piaseczno czy Tarczyn.