PRODUCENT SYSTEMÓW OSŁONOWYCH

Plisy

Elegancja

Żaluzje plisowane to dosyć nowe rozwiązanie na naszym rynku i obecnie najczęściej wybierana przez klientów przesłona okienna. Plisy to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności.

Charakterystyka

Plisy mogą pracować w różnych płaszczyznach i pod dowolnym kątem, dlatego są często stosowane w oknach dachowych, a także w wielu wariantach nietypowych kształtów.

Możliwości

Plisa jest jedyną przesłoną okienną pozwalającą zasłonić półkola, trójkąty, trapezy itp. Pomagamy w wyborze systemów osłonowych, które sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Żaluzje plisowane

Plisy wykonane są z łatwych w czyszczeniu i odpornych na zagniecenia tkanin poliestrowych. Elementy tworzące konstrukcję plisy wykonane są z lakierowanego proszkowo aluminium, również w kolorach drewnopodobnych. Bogata kolekcja tkanin – począwszy od przepuszczających światło firankowych aż do całkowicie zaciemniających tkanin typu Black out oraz termoizolacyjnych – zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
plisa na okno, plisa na wymiar

Wariant dzień/noc

W plisach istnieje możliwość zastosowania dwóch różnych tkanin w jednym systemie. W wariancie „dzień – noc” łączy się tkaninę w pełni zaciemniającą z inną np. bardziej przezroczystą. Daje to możliwość regulacji zaciemnienia pomieszczenia w zależności od potrzeby. Plisy doskonale sprawdzają się w domkach jednorodzinnych i w mieszkaniach na parterze, ponieważ dają nam możliwość zasłonięcia tylko dołu okna i uzyskania efektu podobnego do „zazdrostki”.

Dlaczego warto zainwestować w plisy?

Jeśli chodzi o plisy, główną zaletą jest możliwość ich swobodnego ustawienia w dowolnej części okna. Wpływa na to bardzo uniwersalny system podciągania – zarówno od dołu, jak i od góry. Dzięki temu plisy są niezwykle funkcjonalne, a jednocześnie stanowią bardzo elegancki dodatek wystroju wnętrza, który nadaje mu unikalnego charakteru. Jest to niezwykle istotny aspekt dla klientów, którzy cenią sobie wszechstronność tego rozwiązania. Żaluzje plisowane pozwalają bowiem na zasłonięcie wybranej części okna.

plisowana roleta, roleta plisa, roleta plisowana

Montaż

Plisy można montować na dwa sposoby:

  1. sposób: do ramy okiennej
  2. sposób: do listew przyszybowych

 

Pomóc w wyborze?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – mailowo lub telefonicznie. Specjaliści firmy Twojerolety.pl udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania, a także doradzą oraz pomogą w skompletowaniu zamówienia.

Zapraszamy również do naszych sklepów firmowych w mieście Grójec – przy ulicy Piłsudskiego 6B/13 oraz Kobylińskiej 12B. Nasze usługi świadczymy dla klientów prywatnych i biznesowych na terenie całego kraju. Żaluzje plisowane znajdujące się w ofercie naszej firmy zdobią okna klientów w miastach takich jak Konstancin, Piaseczno czy Tarczyn.