PRODUCENT SYSTEMÓW OSŁONOWYCH

Rolety rzymskiena karnisz do kuchni i nie tylko na wymiar

Elegancja

Rolety rzymskie są bardzo elegancką i popularną alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań. Ich wysokie walory estetyczne osiągane są dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości oraz zastosowaniu poziomych szprosów dających tkaninie odpowiednią sztywność i zapewniających prawidłowe funkcjonowanie całej rolety.

Funkcjonalność

Funkcjonalność rolet rzymskich zwiększona jest przez zastosowanie taśmy rzepowej, która sprawia, iż montaż i demontaż tkaniny do prania jest niezwykle szybki i łatwy. Rolety rzymskie mogą być montowane również do skrzydła okiennego.

Na wymiar

Na życzenie Klienta istnieje możliwość ich wykonania z tkaniny wybranej i dostarczonej przez Państwa. Zapewniamy bezpłatne pomiary oraz wycenę usług na terenie całego województwa mazowieckiego. Ponadto gwarantujemy szybki termin realizacji oraz montaż naszych produktów.

Rolety rzymskie na karnisz w kasecie na wymiar – elegancja i styl

Rolety rzymskie to sposób na osłonięcie okna, a przy tym możliwość dodatkowej dekoracji wnętrza. Ten rodzaj osłon okiennych może być z powodzeniem montowany praktycznie w każdym pomieszczeniu, z wyjątkiem łazienek, gdzie panuje wysoka wilgoć. Rolety rzymskie wykonane z odpowiedniej tkaniny będą stanowić ciekawy element aranżacji wnętrza, a jednocześnie pomogą regulować ilość światła wpadającego do pomieszczeń. Ich dodatkową zaletą jest niezwykle prosty montaż, który można wykonać samodzielnie – przy użyciu prostych narzędzi.

rolety rzymskie

Chętnie służymy pomocą

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących rolet, a także pomogą w skompletowaniu zamówienia. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych sklepów firmowych w mieście Grójec – przy ulicy Piłsudskiego 6B/13 oraz Kobylińskiej 12B. Zasięgiem naszych usług obejmujemy całe województwo mazowieckie. Nasze rolety rzymskie montujemy zarówno w dużych miastach, takich jak Warszawa, jak i mniejszych miejscowościach, takich jak Piaseczno czy Pruszków.

Cechy charakterystyczne:

  • W roletach rzymskich został zastosowany mechanizm łańcuszkowy.
  • Mechanizm podnoszący jest standardowo montowany do sufitu, ale istnieje również możliwość zamontowania go do listwy przyszybowej. Zależnie od wybranego modelu mechanizm podnoszący występuje w dwóch odmianach ? fiszbiny w taśmach lub tunele.

Odmiana kolorystyczna:

  • Koloru białego jest szyna mechanizmu, natomiast łańcuszek dostępny jest w kolorach białym, brązowym lub beżowym.