PRODUCENT SYSTEMÓW OSŁONOWYCH

Rolety rzymskiena karnisz do kuchni i nie tylko na wymiar

Elegancja

Rolety rzymskie są bardzo elegancką i popularną alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań. Ich wysokie walory estetyczne osiągane są dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości oraz zastosowaniu poziomych szprosów dających tkaninie odpowiednią sztywność i zapewniających prawidłowe funkcjonowanie całej rolety.

Funkcjonalność

Funkcjonalność rolet rzymskich zwiększona jest przez zastosowanie taśmy rzepowej, która sprawia, iż montaż i demontaż tkaniny do prania jest niezwykle szybki i łatwy. Rolety rzymskie mogą być montowane również do skrzydła okiennego.

Na wymiar

Na życzenie Klienta istnieje możliwość ich wykonania z tkaniny wybranej i dostarczonej przez Państwa. Zapewniamy bezpłatne pomiary oraz wycenę usług na terenie całego województwa mazowieckiego. Ponadto gwarantujemy szybki termin realizacji oraz montaż naszych produktów.

Elegancja

Rolety rzymskie to sposób na osłonięcie okna, a przy tym możliwość dodatkowej dekoracji wnętrza. Ten rodzaj osłon okiennych może być z powodzeniem montowany praktycznie w każdym pomieszczeniu, z wyjątkiem łazienek, gdzie panuje wysoka wilgoć. Rolety rzymskie wykonane z odpowiedniej tkaniny będą stanowić ciekawy element aranżacji wnętrza, a jednocześnie pomogą regulować ilość światła wpadającego do pomieszczeń. Ich dodatkową zaletą jest niezwykle prosty montaż, który można wykonać samodzielnie – przy użyciu prostych narzędzi.

rolety rzymskie

Chętnie służymy pomocą

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących rolet, a także pomogą w skompletowaniu zamówienia. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych sklepów firmowych w mieście Grójec – przy ulicy Piłsudskiego 6B/13 oraz Kobylińskiej 12B. Zasięgiem naszych usług obejmujemy całe województwo mazowieckie. Nasze rolety rzymskie montujemy zarówno w dużych miastach, takich jak Warszawa, jak i mniejszych miejscowościach, takich jak Piaseczno czy Pruszków.

Cechy charakterystyczne:

  • W roletach rzymskich został zastosowany mechanizm łańcuszkowy.
  • Mechanizm podnoszący jest standardowo montowany do sufitu, ale istnieje również możliwość zamontowania go do listwy przyszybowej. Zależnie od wybranego modelu mechanizm podnoszący występuje w dwóch odmianach ? fiszbiny w taśmach lub tunele.

Odmiana kolorystyczna:

  • Koloru białego jest szyna mechanizmu, natomiast łańcuszek dostępny jest w kolorach białym, brązowym lub beżowym.