PRODUCENT SYSTEMÓW OSŁONOWYCH

Rolety zewnętrzne

Wygląd

Rolety zewnętrzne aluminiowe to bezpieczeństwo oraz skuteczna ochrona przed słońcem każdego domu czy mieszkania. Ich estetyczny wygląd idealnie współgra z każdym typem elewacji.

Trwałość

Rolety zewnętrzne aluminiowe wykonane są z najtrwalszych materiałów wysokiej klasy, co sprawia, iż jest to rozwiązanie o nie tylko dużych walorach estetycznych, ale również spełniające swoje zadanie przez wiele lat.

Na wymiar

W naszej ofercie odnajdą Państwo zróżnicowane rozwiązania dopasowane do różnorodnych wymagań naszych Klientów. Zapewniamy bezpłatne pomiary oraz wycenę usług na terenie całego województwa mazowieckiego.

Bezpieczeństwo

Rolety zewnętrzne dla domu

W asortymencie posiadamy szereg rozwiązań, które doskonale wpisują się w zróżnicowane oczekiwania odbiorców indywidualnych. Oferujemy zarówno rolety zewnętrzne do lokali mieszkalnych, jak i zaawansowane systemy osłony okien dla domów. Nasze rolety zewnętrzne bardzo dobrze spisują się we wszystkich warunkach, co zawdzięczają wykonaniu z najwyższej jakości materiałów. Dostępne systemy są trwałe i estetyczne, a co najważniejsze zachowują pierwotne właściwości użytkowe oraz walory wizualne przez długi czas eksploatacji.
Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne dla firmy

Nasz asortyment to także wysokiej jakości systemy osłony witryn w sklepach i lokalach usługowych. Nasze rolety zewnętrzne dla firm łączą w sobie funkcjonalność z estetyką wykonania, dzięki czemu skutecznie osłaniają okna przed słońcem oraz niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz, jednocześnie zapewniając doskonałą prezencję witryny Twojego salonu usługowego. Rolety zewnętrzne dla firm to nie tylko skuteczna osłona przed promieniowaniem słonecznym, ale również dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniami i aktami wandalizmu.

Klientów zainteresowanych naszą ofertą rolet zewnętrznych zachęcamy do odwiedzin w naszych sklepach firmowych w mieście Grójec – przy ulicy Piłsudskiego 6B/13 oraz Kobylińskiej 12B. Rolety zewnętrzne oferujemy wraz z profesjonalnym montażem na terenie całego województwa. Obsługujemy zarówno duże miasta jak Warszawa, jak i mniejsze miejscowości jak Piaseczno. Zapraszamy do współpracy.

Wiele zalet

Poza bardzo eleganckim wyglądem i dużą różnorodnością kolorystyczną podkreślającą estetykę każdego budynku, wśród wielu zalet komfortowych rolet zewnętrznych aluminiowych wymienić można:

 • skuteczną ochronę przed słońcem i innymi warunkami atmosferycznymi,
 • dzięki dużej odporności są one dodatkowym zabezpieczeniem antywłamaniowym,
 • wyciszenie wnętrza budynku i ochronę przed zmianami temperatury.

Zewnętrzne rolety wyposażone zostały w automatyczny lub ręczny mechanizm zwijania, a ich obsługa jest bardzo prosta i nie nastręcza żadnych trudności.

Wyposażenie

Rolety wyposażone są w:

 • Prowadnicę oraz skrzynię w brązowym lub białym kolorze.
 • Kasetę na sznurek do 5m.
 • Dolną listwę z uszczelką w czarnym kolorze oraz klipsowany profil.

Nadstawna roleta zewnętrzna wyposażona jest w:

 • Prowadnice PCV oraz skrzynkę w białym kolorze lub DECOR.
 • Kasetę na taśmę do 5m.
 • Dolną listwę z uszczelką w czarnym kolorze.

 

Wymiary

Maksymalna szerokość dla rolety zewnętrznej:

 • profil 39mm = 2,5 m.
 • profil 45mm = 3 m.

1m2 rolety o profilu 39mm waży 3 kg, a rolety o profilu 45mm – 3,5kg. Jeśli całościowa waga rolety zewnętrznej przekracza 18kg zaleca się zastosowanie automatycznego silnika do jej obsługi.

Standardowe kolory

Dla profilu 39mm to: biały, brąz, jasny brąz, beż, szary, srebrny, zielony.
Dla profilu 45mm to: biały, brąz, jasny brąz, beż.

Montaż

Zalecany sposób montażu aluminiowej rolety zewnętrznej:

 • montaż do profilu okna wkrętami z końcówką samo wiercącą HILTI 4x35mm
 • montaż na mur kołkami rozporowymi O 10x112mm, w przypadku ocieplanej elewacji O 10x202mm.

Kolorystyka

Wśród kolorów wykończeń (dolnych listew, prowadnic i kaset) proponujemy dwa odcienie brązu (jasny i ciemny) oraz kolor biały. Za dopłatą 30% związaną z indywidualną wyceną istnieje możliwość doboru dowolnego koloru z palety RAL dla elementów aluminiowych.)

Vegas REVO

System rolet nadstawnych Vegas Revo to nowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesne rozwiązania osłonowe. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.

To system stworzony przez specjalistów dla specjalistów: architektów, budowlańców, producentów oraz dystrybutorów systemów osłonowych.

Niezwykle łatwy w produkcji i przyjazny w montażu, poprzez szereg wdrożonych innowacyjnych rozwiązań, system Vegas Revo oszczędza czas potrzebny na złożenie w pełni funkcjonalnej rolety.

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe

System Revo oferuje dwie wielkości skrzynek roletowych: 240 mm x 165 mm (szerokość x wysokość) i 240 mm x 205 mm (szerokość x wysokość). Ponadto, system Revo daje możliwość wyboru jednej z dwóch dostępnych opcji montażu skrzyni rolety na ramie okna:

 • za pomocą uniwersalnego adaptera PVC, o wzmocnionej konstrukcji, dopasowanego do każdego typu profili ramy okiennej
 • za pomocą jednego z pięciu dedykowanych adapterów aluminiowych, dopasowanych do odpowiednich typów profili ram okiennych

Skrzynka rolety Revo o rozmiarze 240 mm x 205 mm w opcji montażu na adapterze uniwersalnym z PVC może być także wyposażona w zintegrowany w skrzynce nawój siatki moskitiery. Moskitiera posiada hamulec zapobiegający gwałtownemu zwinięciu się siatki do wnętrza rolety i jest blokowana w pozycji opuszczonej dzięki blokadzie listwy dolnej typu easyclick.

Co więcej, jako jedyny na świecie system Revo umożliwia wykonanie w jednej skrzynce roletowej dowolnej ilości niezależnych nawojów siatki moskitiery przy zachowaniu jednej połaci pancerza.