PRODUCENT SYSTEMÓW OSŁONOWYCH

Rolety zewnętrzne

Wygląd

Rolety zewnętrzne aluminiowe to bezpieczeństwo oraz skuteczna ochrona przed słońcem każdego domu czy mieszkania. Ich estetyczny wygląd idealnie współgra z każdym typem elewacji.

Trwałość

Rolety zewnętrzne aluminiowe wykonane są z najtrwalszych materiałów wysokiej klasy, co sprawia, iż jest to rozwiązanie o nie tylko dużych walorach estetycznych, ale również spełniające swoje zadanie przez wiele lat.

Na wymiar

W naszej ofercie odnajdą Państwo zróżnicowane rozwiązania dopasowane do różnorodnych wymagań naszych Klientów. Zapewniamy bezpłatne pomiary oraz wycenę usług na terenie całego województwa mazowieckiego.

TWOJE ROLETY

Bezpieczeństwo

Rolety zewnętrzne dla domu

W asortymencie posiadamy szereg rozwiązań, które doskonale wpisują się w zróżnicowane oczekiwania odbiorców indywidualnych. Oferujemy zarówno rolety zewnętrzne do lokali mieszkalnych, jak i zaawansowane systemy osłony okien dla domów. Nasze rolety zewnętrzne bardzo dobrze spisują się we wszystkich warunkach, co zawdzięczają wykonaniu z najwyższej jakości materiałów. Dostępne systemy są trwałe i estetyczne, a co najważniejsze zachowują pierwotne właściwości użytkowe oraz walory wizualne przez długi czas eksploatacji.

Rolety zewnętrzne dla firmy

Nasz asortyment to także wysokiej jakości systemy osłony witryn w sklepach i lokalach usługowych. Nasze rolety zewnętrzne dla firm łączą w sobie funkcjonalność z estetyką wykonania, dzięki czemu skutecznie osłaniają okna przed słońcem oraz niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz, jednocześnie zapewniając doskonałą prezencję witryny Twojego salonu usługowego. Rolety zewnętrzne dla firm to nie tylko skuteczna osłona przed promieniowaniem słonecznym, ale również dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniami i aktami wandalizmu.

Klientów zainteresowanych naszą ofertą rolet zewnętrznych zachęcamy do odwiedzin w naszych sklepach firmowych w mieście Grójec – przy ulicy Piłsudskiego 6B/13 oraz Kobylińskiej 12B. Rolety zewnętrzne oferujemy wraz z profesjonalnym montażem na terenie całego województwa. Obsługujemy zarówno duże miasta jak Warszawa, jak i mniejsze miejscowości jak Piaseczno. Zapraszamy do współpracy.

Wiele zalet

Poza bardzo eleganckim wyglądem i dużą różnorodnością kolorystyczną podkreślającą estetykę każdego budynku, wśród wielu zalet komfortowych rolet zewnętrznych aluminiowych wymienić można:

 • skuteczną ochronę przed słońcem i innymi warunkami atmosferycznymi,
 • dzięki dużej odporności są one dodatkowym zabezpieczeniem antywłamaniowym,
 • wyciszenie wnętrza budynku i ochronę przed zmianami temperatury.

Zewnętrzne rolety wyposażone zostały w automatyczny lub ręczny mechanizm zwijania, a ich obsługa jest bardzo prosta i nie nastręcza żadnych trudności.

Wyposażenie

Rolety wyposażone są w:

 • Prowadnicę oraz skrzynię w brązowym lub białym kolorze.
 • Kasetę na sznurek do 5m.
 • Dolną listwę z uszczelką w czarnym kolorze oraz klipsowany profil.

Nadstawna roleta zewnętrzna wyposażona jest w:

 • Prowadnice PCV oraz skrzynkę w białym kolorze lub DECOR.
 • Kasetę na taśmę do 5m.
 • Dolną listwę z uszczelką w czarnym kolorze.

 

Wymiary

Maksymalna szerokość dla rolety zewnętrznej:

 • profil 39mm = 2,5 m.
 • profil 45mm = 3 m.

1m2 rolety o profilu 39mm waży 3 kg, a rolety o profilu 45mm – 3,5kg. Jeśli całościowa waga rolety zewnętrznej przekracza 18kg zaleca się zastosowanie automatycznego silnika do jej obsługi.

Standardowe kolory

Dla profilu 39mm to: biały, brąz, jasny brąz, beż, szary, srebrny, zielony.
Dla profilu 45mm to: biały, brąz, jasny brąz, beż.

Montaż

Zalecany sposób montażu aluminiowej rolety zewnętrznej:

 • montaż do profilu okna wkrętami z końcówką samo wiercącą HILTI 4x35mm
 • montaż na mur kołkami rozporowymi O 10x112mm, w przypadku ocieplanej elewacji O 10x202mm.

Kolorystyka

Wśród kolorów wykończeń (dolnych listew, prowadnic i kaset) proponujemy dwa odcienie brązu (jasny i ciemny) oraz kolor biały. Za dopłatą 30% związaną z indywidualną wyceną istnieje możliwość doboru dowolnego koloru z palety RAL dla elementów aluminiowych.)

TWOJE ROLETY

Vegas REVO

System rolet nadstawnych Vegas Revo to nowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesne rozwiązania osłonowe. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.

To system stworzony przez specjalistów dla specjalistów: architektów, budowlańców, producentów oraz dystrybutorów systemów osłonowych.

Niezwykle łatwy w produkcji i przyjazny w montażu, poprzez szereg wdrożonych innowacyjnych rozwiązań, system Vegas Revo oszczędza czas potrzebny na złożenie w pełni funkcjonalnej rolety.

System Revo oferuje dwie wielkości skrzynek roletowych: 240 mm x 165 mm (szerokość x wysokość) i 240 mm x 205 mm (szerokość x wysokość). Ponadto, system Revo daje możliwość wyboru jednej z dwóch dostępnych opcji montażu skrzyni rolety na ramie okna:

 • za pomocą uniwersalnego adaptera PVC, o wzmocnionej konstrukcji, dopasowanego do każdego typu profili ramy okiennej
 • za pomocą jednego z pięciu dedykowanych adapterów aluminiowych, dopasowanych do odpowiednich typów profili ram okiennych

Skrzynka rolety Revo o rozmiarze 240 mm x 205 mm w opcji montażu na adapterze uniwersalnym z PVC może być także wyposażona w zintegrowany w skrzynce nawój siatki moskitiery. Moskitiera posiada hamulec zapobiegający gwałtownemu zwinięciu się siatki do wnętrza rolety i jest blokowana w pozycji opuszczonej dzięki blokadzie listwy dolnej typu easyclick.

Co więcej, jako jedyny na świecie system Revo umożliwia wykonanie w jednej skrzynce roletowej dowolnej ilości niezależnych nawojów siatki moskitiery przy zachowaniu jednej połaci pancerza.