PRODUCENT SYSTEMÓW OSŁONOWYCH

Rolety okienne typu screen

Serwis

Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą nowoczesnych osłon przeciwsłonecznych oraz zapewnia ich serwis.

Dla kogo?

Jednymi z proponowanych produktów są pozioma lub pionowa roleta okienna screen. Jeśli zależy Ci na tym, aby zapewnić sobie maksymalną prywatność, a zarazem przejrzysty widok bez konieczności zwijania dekoracji okiennej, jest to idealny wybór.

Sekret

Sekret tkwi w specjalnym materiale, który używany jest do wykonania tego produktu – pracujemy na najlepszych komponentach. Osłony typu screen doskonale sprawdzą w domu czy biurze. Poznaj ich zalety!

Czym jest roleta okienna typu screen?

To produkt, który powstaje z materiału zawierającego włókna szklane i PCV, dzięki czemu możliwe jest jego bezproblemowe czyszczenie. Roleta screen w poziomie lub pionie wyposażona jest w technologię zamknięcia suwakowego, tzw. ZIP. Zasłanianie lub odsłanianie okna odbywa się za pomocą specjalnych prowadnic zintegrowanych z najwyższej jakości komponentami. Dekoracja okienna może być montowana na zewnątrz i wewnątrz budynku. Ze względu na to, że bardzo dobrze odbija i filtruje promienie słoneczne, pomaga zachować stałą, komfortową temperaturę w pomieszczeniu.

W zależności od tego, jakiej gęstości oczka zostaną zastosowane w materiale, pozioma czy pionowa roleta okienna screen może być bardziej lub mniej przezroczysta albo całkowicie zaciemniająca. Innowacyjne metody zapewniają osłonie odpowiednie napięcie podczas użytkowania. Możesz nią sterować ręcznie lub za pomocą pilota.

rolety screen

Dopasuj i zamów rolety okienne typu screen!

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia – możesz liczyć na nasze fachowe wsparcie przy wyborze osłon pod każdym względem. Doradzimy m.in. czy korzystniejszą opcją będzie kupno pionowej, czy poziomej, jaka gęstość oczek sprawdzi się lepiej w danym wnętrzu.

Chcesz mieszkać lub pracować w komfortowej temperaturze? Zamów okienne rolety typu screen! Przekonaj się, jakie przyniosą oszczędności na rachunkach za energię elektryczną zużywaną przez urządzenia klimatyzacyjne!

Zalety rolety typu screen

Dlaczego warto wybrać nasze produkty? Przemawiają za tym nie tylko bardzo dobra jakość czy szybka realizacja, ale także inne funkcjonalne rozwiązania:

  • Dzięki wykorzystaniu najlepszych jakościowo komponentów roleta screen zapewnia doskonałą izolację termiczną, czyli dopasowuje się do aktualnej temperatury powietrza panującej na zewnątrz. Dlatego latem zapewnisz sobie przyjemne zacienienie przed intensywnie grzejącym słońcem, a w okresie jesienno-zimowym Twoje wnętrza będą chronione przed szybko uciekającym ciepłem. W ten sposób możesz zaoszczędzić na kosztach klimatyzacji i ogrzewania.
  • Jeżeli w Twoim domu czy biurze dominują duże przeszklenia, co powoduje, że pomieszczenia są szczególnie narażone na intensywne oddziaływanie promieni słonecznych, dzięki poziomym lub pionowym osłonom zapewnisz sobie komfortową temperaturę przez cały rok.
  • Światło słoneczne powoduje, że promienie odbijają się od monitora komputera albo ekranu telewizora? Trudno wówczas skoncentrować się na realizacji zawodowych obowiązków? Stwórz miejsce przyjazne do pracy i zamontuj w nim rolety typu screen! Dzięki nim zredukujesz zjawisko refleksów słonecznych na urządzeniach!
  • Jeśli nie czujesz się komfortowo, widząc ze swojego domu okno sąsiada, osłona zapewni Ci wymarzoną prywatności i spokój.
  • Zaletą tych dekoracji jest również to, że wykorzystane do ich produkcji tkaniny poliestrowe są odporne na zabrudzenia oraz różne warunki atmosferyczne. Poradzą sobie one z ekstremalnymi temperaturami: od -40 stopni C do +80 stopni C. Są niepalne oraz odporne na blaknięcie.
  • W naszym asortymencie znajdziesz wiele propozycji kolorystycznych dekoracji okiennych, co jest gwarancją, że idealnie dobierzesz je do stylu wnętrza lub budynku!