Plisy

 

Plisy_12

W plisach istnieje możliwość zastosowania dwóch różnych tkanin w jednym systemie. W wariancie „dzień – noc” łączy się tkaninę w pełni zaciemniającą z inną np. bardziej przezroczystą. Daje to możliwość regulacji zaciemnienia pomieszczenia w zależności od potrzeby.

Plisy doskonale sprawdzają się w domkach jednorodzinnych i w mieszkaniach na parterze ponieważ dają nam możliwość zasłonięcia tylko dołu okna i zrobienie czegoś w rodzaju „zazdrostki”.

Plisy można montować na dwa sposoby:

I sposób: do ramy okiennej

II sposób: do listew przyszybowych

Plisy

Rolety plisowane to dosyć nowe rozwiązanie na naszym rynku i obecnie najczęściej wybierana przesłona okienna przez klientów. Plisy to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Plisy mogą pracować w różnych płaszczyznach i pod dowolnym kątem, dlatego są często stosowane w oknach dachowych,jak również w wielu wariantach nietypowych kształtów. Plisa jest jedyną przesłoną okienną pozwalającą zasłonić półkola, trójkąty, trapezy itp.

Plisy wykonane są z łatwych w czyszczeniu i odpornych na zagniecenia tkanin poliestrowych. Elementy tworzące konstrukcję plisy wykonane są z lakierowanego proszkowo aluminium jak również w kolorach drewnopodobnych. Bogata kolekcja tkanin począwszy od przepuszczających światło firankowych aż do całkowicie zaciemniających tkanin typu Black out oraz termoizolacyjnych zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Plisy_10