MOSKITIERY

moskitiery

moskitiera1

Moskitiery okienne

Moskitiera okienna stanowi osłonę przeciw owadom i  montowana jest we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia  ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.
Nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. W ramce profilu moskitiery montowana jest siatka, która wykonana  jest  z włókna szklanego lub  wzmocniona siatka stalowa odporna na niepożądane działanie zwierząt . Moskitiera wykonana jest w jakości twojerolety.pl

moskitiera3

moskitiera4

Moskitiera drzwiowa LUX

Moskitiera drzwiowa Lux  stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest z profilu aluminiowego  z poprzeczką w środku ,która stanowi jednocześnie uchwyt . Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru popielatego lub czarnego. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych które utrzymują drzwi w pozycji  szczelno zamkniętej. Zawiasy w standardzie posiadają system samo zamykania.
Całość wykonana w najwyższej jakości twojerolety.pl