Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2159

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2163

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2813

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/aa-framework/framework.class.php on line 333

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /wp-content/themes/Divi/header.php on line 1
Moskitiery okienne i drzwiowe - Grójec, Pruszków, Piaseczno

MOSKITIERY

moskitiery Grójec

moskitiery piaseczno

Moskitiery okienne

Moskitiera okienna stanowi osłonę przeciw owadom i montowana jest we wszystkich systemach stolarki okiennej – tak z PVC, jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia ramy okiennej, sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.

Nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka, są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. W ramce profilu moskitiery montowana jest siatka, która wykonana jest z włókna szklanego lub wzmocniona siatka stalowa odporna na niepożądane działanie zwierząt. Moskitiera wykonana jest w jakości twojerolety.pl.

Moskitiera drzwiowa LUX

Moskitiera drzwiowa Lux stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest z profilu aluminiowego z poprzeczką w środku, która stanowi jednocześnie uchwyt. Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru popielatego lub czarnego. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych, które utrzymują drzwi w pozycji szczelnie zamkniętej. Zawiasy w standardzie posiadają system samozamykania. Całość wykonana w najwyższej jakości twojerolety.pl.

Dlaczego warto zamontować moskitiery?

Moskitiery są coraz popularniejsze w naszym kraju. Dzięki nim możliwe jest skuteczne zabezpieczenie wnętrza przed insektami – zwłaszcza w okresie letnim. Ich bardzo dużą zaletą jest prosty montaż, który można wykonać na każdym rodzaju okien, jak również drzwi. Moskitiery znajdą zastosowanie w każdym budynku. Szczególnie popularne są w domach, które położone są blisko terenów zielonych, lasów, zbiorników wodnych. Dzięki nim można swobodnie otworzyć okno lub drzwi, nie martwiąc się owadami.

Oferta naszej firmy to nie tylko moskitiery. Proponujemy także żaluzje plisowane, rolety dzień/noc czy żaluzje aluminiowe i drewniane.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – telefonicznie lub mailowo. Odpowiedzą oni na wszystkie Państwa pytania oraz pomogą w wyborze odpowiedniej moskitiery czy osłon okiennych.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu firmowego znajdującego się w mieście Grójec – przy ulicy Piłsudskiego 6B/13 oraz Kobylińskiej 12B.

moskitiera3

moskitiera4

Moskitiera drzwiowa LUX

Moskitiera drzwiowa Lux  stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest z profilu aluminiowego  z poprzeczką w środku ,która stanowi jednocześnie uchwyt . Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru popielatego lub czarnego. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych które utrzymują drzwi w pozycji  szczelno zamkniętej. Zawiasy w standardzie posiadają system samo zamykania.
Całość wykonana w najwyższej jakości twojerolety.pl