Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2159

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2163

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2813

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/aa-framework/framework.class.php on line 333

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /wp-content/themes/Divi/header.php on line 1
Rolety wewnętrzne - TwojeRolety.pl

ROLETY WEWNĘTRZNE

Roleta CLASSIC

Roleta w Vegas Classic z prowadnicą  płaską jest to obecnie najbardziej popularny system  rolet okiennych. Posiada płaskie prowadnice boczne oraz kasetkę aluminiową w której schowany jest materiał. Materiał znajduje się bezpośrednio przy samej szybie dzięki czemu w połączeniu z prowadnicami bocznymi prześwity eliminowane są do minimum. Dzięki płaskim prowadnicom oraz małej kasecie, rolety te doskonale harmonizują się z oknem.
Ponadto całość jest wykonana w najwyższej jakości twojerolety.pl

Charakterystyka systemu:

Roleta z napędem koralikowym/łańcuszkowym, przykręcana do listwy przyszybowej na wkręty, nie uszkadza ramy okiennej; korpus rolety wykonany jest z aluminium; prowadnice aluminiowe płaskie, klejone za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych, zachodzące w światło szyby;

Roleta zawiera mechanizm VEGAS, niezawodny napęd mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej umożliwiający łatwy montaż/demontaż oraz ewentualną kontrolę techniczną rolety. Roleta VEGAS Classic wyposażona została także w mechanizm samohamujący, pozwalający na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości przesłanianej powierzchni, bez konieczności zaczepiania łańcuszka rolety o jakiekolwiek mocowanie.

Dolna belka obciążająca tkaninę rolety może zostać wyposażona w ozdobną falbankę, uszczelkę lub szczotkę zapobiegającą przedostawaniu się kurzu.

Maksymalna szerokość rolety: 170 cm
Maksymalna wysokość rolety: 220 cm

vegasclassic1

vegasclassic2

vegasclassic4

vegasclassic3

Roleta PROFIL

Roleta Vegas Profil z prowadnicą przestrzenną stanowi bezinwazyjny system rolet wykonany z aluminium. Kaseta i prowadnice przestrzenne przyklejane są do skrzydła okna przy pomocy taśmy piankowej. System montowany poza światłem szyby – nie zabiera światła szyby. Rolety wyposażone są w niezawodny mechanizm samohamujący, sterowany za pomocą łańcuszka.
Całość wykonana w najwyższej jakości twojerolety.pl

Charakterystyka systemu:

Zastosowanie taśmy dwustronnej ? prowadnice montowane są do listew przyszybowych, a kaseta do profilu okna.

Innowacyjne zastosowanie listwy zatrzaskowej sprawia, że roleta może zostać zdjęta z okna bez odklejania taśmy mocującej. Listwa zatrzaskowa łączy profil rolety Vegas ze skrzydłem okiennym.

Zastosowana w roletach blokada belki dolnej (na całej długości) wyklucza możliwość wkręcenia belki odciążającej od środka kasety.

Wszystkie rolety Vegas posiadają system samohamujący, pozwalający na podniesienie czy opuszczenie rolety na dowolną wysokość. Ponadto mechanizm napędowy stosowany w roletach Vegas montowany jest z zewnętrznej strony płytki bocznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu serwis, kontrola, montaż lub ściągnięcie rolet jest nadzwyczaj proste.
Aby zmniejszyć ryzyko przedostawania się kurzu istnieje możliwość wyposażenia dolnej belki obciążającej w specjalną uszczelkę, falbankę lub szczotkę.

Maksymalna szerokość rolety: 260 cm
Maksymalna wysokość rolety: 320 cm

vegasprofil1

vegasprofil2

vegasprofil3

vegasprofil4

Roleta MINI

Roleta Vegas mini montowana jest na skrzydło okna w sposób bezinwazyjny za pomocą specjalnych uchwytów dzięki którym można ją założyć na skrzydło okna bez przykręcania  . Ponadto roleta ta  wyposażona jest w zestaw prowadnic żyłkowych , które przytrzymują tkaninę blisko okna pomagając jej w precyzyjnym ułożeniu się na oknie. Mechanizm łańcuszkowy z hamulcem pozwala na dowolną regulację rolety.
Całość wykonana w jakości twojerolety.pl

Minimalny koszt nie wyklucza jednak wielu korzyści. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, nie zahaczysz o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie zaczepia o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie.

Charakterystyka systemu:

Roleta ta przeznaczona jest zarówno do montażu na skrzydle okiennym lub jego wnęce. Specjalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolety Vegas Mini na oknie. Specjalne mocowanie dolne żyłek rolety pozwala na regulację ich naprężenia.

Roleta zawiera mechanizm VEGAS, niezawodny napęd mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej umożliwiający łatwy montaż/demontaż oraz ewentualną kontrolę techniczną rolety. Roleta VEGAS Mini wyposażona została także w mechanizm samohamujący, pozwalający na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości przesłanianej powierzchni, bez konieczności zaczepiania łańcuszka rolety o jakiekolwiek mocowanie.
Dolna belka obciążająca tkaninę rolety może zostać wyposażona w ozdobną falbankę, uszczelkę lub szczotkę zapobiegającą przedostawaniu się kurzu.

 

Maksymalna szerokość rolety: 170 cm
Maksymalna wysokość rolety: 230 cm

vegasmini1

vegasmini2

vegasmini3

vegasmini4

Roleta PLUS

Roleta Vegas Plus to tradycyjna osłona okna najczęściej stosowana do rozwiązań wielkogabarytowych  .
Roleta może być montowana  do nadproża  , do sufitu, lub bezpośrednio na ramę okna. Ten system jest bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze, dzięki mechanizmowi łańcuszkowemu, który umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości. Mechanizm dostępny w kolorze białym i brązowym.Całość wykonana w jakości twojerolety.pl

Roletę tą dzięki wielofunkcyjnemu mechanizmowi można bezpośrednio zamontować do ściany bądź sufitu co umożliwia nam
różnorakie zastosowanie np. do osłony okien, dzielenia i osłaniania pomieszczeń, a także jako ekran do prezentacji

Charakterystyka systemu:

  • Minimalny wymiar szerokości do wyceny to 0,6 m.
  • Rolety których wymiary nie zawierają się w tabeli są wyceniane indywidualnie i nie podlegają gwarancji.

plus1

plus2

Rolety dachowe

Kaseta rolety oraz prowadnice wykonane są z aluminium. Roleta jest wyposażona w mechanizm sprężynowy, który zapewnia odpowiedni naciąg tkaniny niezależnie od kąta nachylenia powierzchni, na której znajduje się okno.

Roleta wyposażona jest w mechanizm samoblokujący, który umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji.

System przeznaczony jest do wielu typów okien dachowych: VELUX, FAKRO oraz ROTO